İnternet sitesi için ücretsiz resim arayanlara: Pixabay

İnternet sitenizde yada Bloğunuzda makalenizi yazdınız ancak makalenize resim bulmakta zorlanıyor musunuz? Hiç dert etmeyin çünkü sitenizde kullanabileceğiniz ücretsiz resim sağlayan bir bir site var. 

 

pixabay.com

Her hangi bir telif hakkı olmadan, ister kişisel, ister ticari amaçla kullanılmak üzere ücretsiz resimler temin edebileceğiniz bu site özellikle webmasterlar için bulunmaz bir nimet!

Peki bu sitede ne kadar resim var? Bugün itibariyle tam bir milyon üç yüz bin fotoğraf, illüstrasyon ve vektör grafikleri bulunmakta. Ayrıca binlerce de video klip var.

Bu sitenin Android uygulamasıda bulunmaktadır. 

Pixabay uygulamasında bulunan fotoğrafları istediğiniz boyutta ücretsiz indirebilir ve ayrıca akıllı telefonunuzda arkaplan resmi olarak kullanabilirsiniz.

Pixabay da her ketegoride resim bulmak mümkündür. Resimler kategoriler halinde sıralanmaktadır. Ayrıca arama butonundan da istediğiniz konuda resim aratıp bulabilirsiniz.

 

 

Resimlerin kalitesi muhteşem. Resimi seçip sadece indir butonuna tıklayarak 640 x 426 den başlayarak 6.000 x 4.000 çözünürlüğe kadar cihazınıza indiriyorsunuz.

Siteye yüklenen resimlerin sayısı her geçen gün artmaktadır. 

Özellikle webmasterlar arkadaşlara tavsiye ediyorum, resim ihtiyacınız varsa kesinlikle Pixabay uygulamasını indirin ve dilediğiniz resmi ücretsiz  indirin ve sitenizde hiçbir telif hakkı olmadan kullanın diyorum.

 

 

Bu arada uygulama reklamsız. Daha ne isteyelim? Adamlar hizmeti yapmış ve bizlerle sunmuş. Bize de kullanmak düşüyor.

pixabay.com sitesine teşekkür ediyorum. Valla benim çok işime yarıyor bu site. 

Ayrıntılı bilgi için internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. 

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın